Aktuality

Zveřejněno 28. 3. 2024

Nabídka volného místa - hotel Kopanice

Nabízíme volné místo na hotelu Kopanice:
Pomocný kuchař/kuchařka.
Práce je na hlavní pracovní poměr a pracuje se formou krátký/dlouhý týden.
Náplň práce: Pravá ruka našeho šéfkuchaře, příprava snídaní a studené kuchyně, obsluha myčky, udržování kuchyně v čistotě.
Požadavky: odolnost vůči stresu, přátelská a nekonfliktní povaha, chuť se učit novým věcem. Zkušenosti v gastronomii jsou výhodou ale ne podmínkou.
Nástup: Ihned a nebo co nejdříve.
Kontaktní e-mail: provozni@hotelkopanice.cz nebo přineste svůj životopis rovnou na recepci hotelu Kopanice.

K tomu hledáme brigádníky na letní sezonu (květen - říjen) na různé pozice:
Číšník/servírka.
Tvou prací bude obsluha hostů v restauraci, hotelové jídelně a na zahrádce, příprava kávy a jiných nápojů, roznos jídel, debaras a drobný úklid.
Vždy budeš na směně s kolegou, takže se nemusíš ničeho bát.

Výpomoc do kuchyně.

Tvou prací bude výpomoc s chystáním snídaní, obědů a nebo večeří. Příprava studené kuchyně, obsluha myčky a udržování pořádku.

Pokojská/pokojský.
Úklid hotelových pokojů a úklid společných prostor.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajištěný pitný režim a stravování během pracovní doby, slevy na využití hotelových služeb.

Kontaktní e-mail: provozni@hotelkopanice.cz a nebo přineste svůj životopis rovnou na recepci hotelu Kopanice.

Kateřina Papšíková
Provozní
provozni@hotelkopanice.cz / +420 775 494 477

Hotel Kopanice
Žítková 160
687 74 Žítková
hotelkopanice.cz

Kam dál?